KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128638
nr 1312 8638
Oidentifierad konstnär. Signerad Susan G, Komposition. Olja på duk, 110x110 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:27:05
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr